Виробництво

Виготовлення автобусів відбувається на спеціалізованих дільницях:
- Заготівельна дільниця;
- Дільниця виготовлення кузовів;
- Дільниця фарбування;
- Складальна дільниця;
- Дільниця виготовлення виробів з пластмас.

В систему управління виробництвом входять підрозділи, спеціалісти яких забезпечують планування виробництва, матеріально-технічне забезпечення, контроль якості продукції на всіх стадіях виробничого процесу. На підприємстві діє система вхідного, поопераційного та кінцевого контролю продукції. Розробку та впровадження змін у виробництво та технічний нагляд в ході виробництва здійснюють спеціалісти конструкторсько-технологічного відділу

Рис. 1 Виробничий цех "Стрий Авто"

Заготівельна дільниця. На дільниці забезпечується виготовлення деталей із труб прямокутного січення шляхом їх порізки та гнуття на спеціальному обладнанні, порізка та обробка листового металу для виготовлення кузова автобуса на пресовому обладнанні, мехобробка корпусних деталей.

Дільниця виготовлення кузовів. На дільниці здійснюється виготовлення складових частин каркасу кузова автобуса в спеціальних стапелях методом зварки з використанням обладнання фірми «Фроніус» (Швейцарія), складання каркасу кузова в головному кондукторі, установка панелей зовнішнього облицювання методом контактного зварювання та на основі технологій склеювання.

Рис. 2 Дільниця виготовлення кузовів

Дільниця фарбування. На дільниці фарбування здійснюється антикорозійний захист кузова автобуса шляхом нанесення комплексу лакофарбових низькотемпературних покрить фірми «Ланквітцер». Технологічні процеси нанесення покрить відбувають у спеціальних фарбувальних і сушильних камерах.

Рис. 3. Дільниця фарбування

Складальна дільниця. Складання автобусів відбувається на двох технологічних конвеєрах з поопераційним виконанням монтажних робіт. При складанні автобуса, а також підчас контролю його параметрів використовуються універсальний та спеціальний інструмент. Установка вікон та формоутворюючих панелей здійснюється на основі склею вальних технологій.

Рис. 4. Дільниця складання

Дільниця виготовлення виробів з пластмас та м'яких частин. На дільниці виготовляються формоутворюючі вироби із склопластику, панелі внутрішнього оздоблення з АБС методом вакуумного формування, пасажирські сидіння та інші вироби з пластмас і текстильних матеріалів.

Рис. 5. Дільниця виготовлення виробів з пластмас та м'яких частин

Рис. 6. Експерементальна дільниця

Рис. 7. Обладнання для гнуття труб

Рис. 8. Токарна дільниця

Рис. 9. Механічний цех

Рис. 10. Механічний цех